
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 12А*год Trinix LFP 12V12Ah LiFePO4 (44-00002)
1 983 ₴
- В наличии
- Код: 44-00002
Акумуляторна батарея Trinix LFP 12V12Ah LiFePO4 ємністю 12 А·год, з вихідною напругою 12.8 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: > 4000.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 12.8В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду (мінімум 4000);
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві;
- широкий діапазон робочих температур -15 °C до +60 °C дозволяє експлуатувати акумуляторні батареї в екстремальних умовах.
Ключові властивості Trinix LFP 12V12Ah LiFePO4
- Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 12.8 В.
- Ємність: 12 А·год.
- Кількість циклів: > 4000.
- Максимальний струм заряду – 6 А, максимальний струм розряду – 12 А.
- Розміри: 150 / 100 / 95 мм.
- Вага: 1.33 кг.
- Середній термін роботи за температури +25 градусів становить 12 років.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12 Ah |
| Ємність, А*год | 12 |
| Вес | 1.33 |
| Вид | Акумулятор |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Внутрішній опір | 21 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Швидка зарядка до 100% за 2 години<br>Стабільна вихідна напруга протягом усього розряду<br>Здатність працювати в екстремальних температурах від -15°C до +60°C |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество циклов | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 153.6 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 6 А |
| Максимальний струм розряду | 12 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Напряжение (В) | 12 |
| Необхідність обслуговування | Необслуговувані |
| Особенности | З BMS платою |
| Рабочая температура | Розряд: -15 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +60 °С; зберігання: -15 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 150х100х95 мм |
| Розміри, мм | 150 / 100 / 95 |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Термін роботи | 12 років (при 25 °С) |
| Тип АКБ | Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
| Тип клем | F1/F2 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 1 983 ₴




