
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12В 150А*год Trinix 12V150Ah LiFePO4 (44-00003)
17 965 ₴
- В наличии
- Код: 44-00003
Акумуляторна батарея Trinix LFP 12V150Ah LiFePO4 ємністю 150 А·год, з вихідною напругою 12 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: > 4000.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 12В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду (мінімум 4000);
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві;
- широкий діапазон робочих температур -15 °C до +60 °C дозволяє експлуатувати акумуляторні батареї в екстремальних умовах.
Ключові властивості Trinix LFP 12V150Ah LiFePO4
- Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 150 А·год.
- Кількість циклів: > 4000.
- Максимальний струм заряду: 37.5 А; максимальний струм розряду: 75 А.
- Розміри: 440 / 170 / 240 мм.
- Вага: 17 кг.
- Середній термін роботи за температури +25 градусів становить 12 років.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 150 Ah |
| Ємність, А*год | 150 |
| Вес | 20.8 |
| Вид | Акумулятор |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Внутрішній опір | 6 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Інвертори, Джерела безперебійного живлення, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество циклов | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 1920 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 37.5 А |
| Максимальний струм розряду | 75 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Напряжение (В) | 12 |
| Необхідність обслуговування | Необслуговувані |
| Рабочая температура | Розряд: -15 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +60 °С; зберігання: -15 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 440 / 170 / 240 мм |
| Розміри, мм | 440 / 170 / 240 |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Термін роботи | 12 років (при 25 °С) |
| Тип АКБ | Літій-іонний |
| Тип клем | Т14/М8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 17 965 ₴







