
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 70А*год Trinix 12V70Ah LiFePO4 (44-00007)
10 500 ₴
- В наличии
- Код: 44-00007
Акумуляторна батарея Trinix LFP 12V70Ah LiFePO4 ємністю 70 А·год, з вихідною напругою 12.8 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: > 4000.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 12.8В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду (мінімум 4000);
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві;
- широкий діапазон робочих температур -20 °C до +60 °C дозволяє експлуатувати акумуляторні батареї в екстремальних умовах.
Ключові властивості Trinix LFP 12V70Ah LiFePO4
- Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 12.8 В.
- Ємність: 70 А·год.
- Кількість циклів: > 4000.
- Максимальний струм заряду: 25 А; максимальний струм розряду: 50 А.
- Розміри: 260 / 165 / 210 мм.
- Вага: 8.24 кг.
- Середній термін роботи за температури +25 градусів становить 12 років.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.24 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 70 |
| Ємність акумулятора | 70 Ah |
| Вид | Акумулятор |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Внутрішній опір | 9 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вбудована BMS, Швидка зарядка до 2 год, Високий ККД 95-98%, Матеріал корпусу ABS-пластик, Кількість циклів > 4000 |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество циклов | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 896 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 25 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Напряжение | 12.8 |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Необхідність обслуговування | Необслуговувані |
| Особенности | З BMS платою |
| Рабочая температура | Розряд: -15 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +60 °С; зберігання: -15 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 260 х 165 х 210 мм |
| Розміри, мм | 260 / 165 / 210 |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Совместимость | Джерела безперебійного живлення 220В, автономні системи електропостачання, сонячні батареї, вітрогенератори |
| Термін роботи | 12 років (при 25 °С) |
| Тип АКБ | Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
| Тип клем | M5 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 10 500 ₴





