
Акумуляторна батарея гелева 12В 55А*год Trinix TGL12V55Ah/20Hr GEL (44-00016)
6 404 ₴
- В наличии
- Код: 44-00016
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея гелева (GEL); ємність 55 А·год, вихідна напруга 12 В; тип клем T12; розміри 210 / 225 / 130 мм; вага 15.8±3% кг
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V55Ah/20Hr GEL ємністю 55 А·год з вихідною напругою 12 В, тип – гелева (GEL).
Застосування
Гелева акумуляторна батарея призначена для забезпечення безперебійного живлення в системах охорони та пожежної сигналізації, СКУД, систем відеонагляду, для підключення до ДБЖ 220В у якості зовнішнього акумулятора.
Переваги гелевих акумуляторних батарей
АКБ 12В з технологією виробництва GEL мають багато переваг:
- великий термін експлуатації (до 10 років);
- велике число циклів розряду;
- робота в умовах глибокого розряду батареї;
- незначна втрата ємності в неробочому стані;
- добре працює за низьких температур.
Ключові властивості
- Тип акумуляторної батареї: GEL – гелева.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 55 А·год.
- Максимальний струм заряду: 13.75 А; максимальний струм розряду: 199.6 А (5 хв.).
- Тип клем: T12.
- Розміри: 210 / 225 / 130 мм.
- Вага: 15.8±3% кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 55 |
| Ємність акумулятора | 55 Ah |
| Вес | 15.8±3% кг |
| Вид | Акумулятори |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальний струм заряду 13.75 А; Максимальний струм розряду 199.6 А (5 хв.); Паралельне, Послідовне; Гарантія 12 місяців |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Максимальний струм заряду | 13.75 А |
| Максимальний струм розряду | 199.6 А (5 хв.) |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Напряжение | 12 |
| Особенности | — |
| Розміри | 210 / 225 / 130 мм |
| Розміри (Д х Ш х В) | 210 х 225 х 130 |
| Розміри, мм | 210 / 225 / 130 |
| Совместимость | ДБЖ 220В, системи охорони та пожежної сигналізації, СКУД, системи відеонагляду |
| Тип АКБ | Гелевий (GEL) |
| Тип клем | — |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 6 404 ₴




