
Сонячна панель KFP-100SP(GX20 2pin) Kraft (42-00065)
4 950 ₴
- В наличии
- Код: 42-00065
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монокристалічна розкладана сонячна панель для автономної роботи або в складі зарядних станцій Kraft; максимальна потужність панелі 100 Вт; напруга холостого ходу 24.2 В; струм короткого замикання 5.4 А; номінальна напруга 20.5 В; номінальний струм 4.88 А; вихідний роз’єм живлення GX20 2pin; розмір в розкладеному стані 1680 / 425 мм, транспортувальний розмір 425 / 375 мм
Монокристалічна розкладана сонячна панель Kraft KFP-100SP(GX20 2pin) з максимальною потужністю 100 Вт.
Застосування
Використовується для автономної роботи або в складі зарядних станцій Kraft.
Ключові властивості
- Максимальна потужність панелі 100 Вт.
- Напруга холостого ходу 24.2 В.
- Струм короткого замикання 5.4 А.
- Номінальна напруга 20.5 В, номінальний струм 4.88 А.
- Вихідний роз’єм живлення GX20 2pin.
- Складана конструкція.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 20.5 В |
| Напряжение холостого хода | 24.2 В |
| Ток короткого замыкания | 5.4 А |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Портативная |
| Габарити упаковки (Д x Ш x В) | 425×375 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вихідний роз'єм GX20 2pin, складана конструкція, Гарантія 12 міс, Країна виробник Китай |
| ККД модуля | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальная выходная мощность | 100 |
| Максимальна напруга системи | 24.2 |
| Максимальный ток | 5.4 |
| Напруга відкритого ланцюга (Voc) | 24.2 |
| Номінальна напруга (Vmp) | 20.5 |
| Номинальная мощность | 100 Вт |
| Номінальна потужність (Wp) | 100 |
| Номинальный ток | 4.88 А |
| Номінальний струм (Imp) | 4.88 |
| Особенности | — |
| Підходить для заряджання | — |
| Розміри | В розкладеному стані 1680 / 425 мм, транспортувальний розмір 425 / 375 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 1680×425 мм, 425×375 |
| Розміри, мм | В розкладеному стані 1680 / 425 , транспортувальний розмір 425 / 375 |
| Струм короткого замикання (Isc) | 5.4 |
| Тип конектора | — |
| Тип устройства | Сонячна панель |
| Тип разъема | GX20-2pin |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |
Информация для заказа
- Цена: 4 950 ₴





