Портативна зарядна станція Kraft KPS-200PL з номінальною потужністю 200 Вт, з вихідною напругою 230 В. Вбудована літієва акумуляторна батарея потужністю 222 Втг (14.6В/15Аг). Зарядна станція може одночасно заряджати до 7 пристроїв (завдяки вбудованим вихідним портам). Можливість заряджання станції від електромережі (блок живлення входить до комплекту), від сонячної панелі (слід придбати окремо), від прикурювача (всі кабелі та перехідники слід купити окремо). Час повного заряду від електромережі (за допомогою комплектного блоку живлення) 5.5-8 годин. Вбудоване світлодіодне освітлення.
Застосування
Портативна зарядна станція використовується у якості резервного джерела живлення під час відключення електроенергії, а також як аварійне джерело живлення для порятунку і у місцях, де немає електроживлення – наприклад, на транспортних засобах та під час подорожей. Застосовується для живлення побутової техніки і електронних пристроїв, екстреного зв’язку, медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби тощо.
Функціональні переваги зарядної станції
- Можливість заряджати до 7 пристроїв одночасно.
- Кілька способів заряджання пристрою:
- від електромережі за допомогою блоку живлення з комплекту;
- від сонячної панелі (слід придбати окремо);
- від автомобільної зарядки (необхідні кабелі/перехідники треба купити додатково).
- Більш ніж 2000 циклів зарядки/розрядки акумуляторної батареї.
- LED-прожектор потужністю 1 Вт потужністю 1 Вт з 2 режимами регулювання яскравості та режимом SOS.
- LCD-дисплей для відображення стану роботи зарядною станції і АКБ.
- Система захисту від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги.
Ключові властивості KPS-200PL
- Потужність пристрою складає 200 Вт.
- Вбудована акумуляторна батарея Li-Ion потужністю 222 Втг (14.6В/15Аг), кількість циклів розряду-заряду АКБ ≥2000.
- Вхідні і вихідні порти:
- вхід постійної напруги: DC5521 24В/3А;
- вихід змінного струму (AC): 1 порт 230 В 200 Вт;
- вихід постійного струму (DC): 2 порти 12В/6А кожен;
- порти USB-A: 2 порти 15 Вт кожен, 1 порт зі швидкою зарядкою QC3.0 18 Вт 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А;
- порти USB Type-C: 1 порт PD-вихід 27 Вт 5В/3А, 9В/3А.
- Зарядна станція працює за температур -10 °C ~ +40 °C, пристрої можна заряджати за температур від 0 °C до +40 °C.
- Габаритні розміри складають 222 / 180 / 100 мм, вага 2.1 кг.
- До комплектації, крім зарядної станції, входять блок живлення та посібник користувача.
- Підключати зарядну станцію кабелем «вилка-вилка» заборонено.
- Одночасно заряджати зарядну станцію та живити/заряджати підключені до неї пристрої заборонено.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 25 |
| Емкость | 222 Втг (14.6В/15Аг) |
| Ємність батареї мА*год | 15000 |
| Индикация | З дисплеєм |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 2.1 кг |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 2 порти 12В/6А, загальна потужність 72 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 230 В 200 Вт |
| Вихідна напруга, В | 230, 12, 9, 5 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 200 |
| Вихідна сила струму, А | 6, 3, 2. 1.5 |
| Вихідні інтерфейси | 1 x USB Type C, 3 x USB Type A, 1 х Розетка 220 В, 2 x DC-роз'єм |
| Вхід DC | DC5521 24В/3А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Заряджається від | Постійний струм, Заряджання від автомобіля, Заряджання від сонячної панелі |
| Защита от | Надлишкової напруги на вході, Перегрівання, Короткого замикання, Перезаряджання |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 7 |
| Количество циклов | 2000 |
| Місткість зарядної станції, кВт/год | 0.222 кВт/год |
| Номинальная мощность | 200 Вт |
| Одночасне заряджання пристроїв | 7 |
| Особенности | З ліхтариком, З ручкою |
| Порти USB | USB-A: 2 порти 15 Вт кожен, 1 порт QC3.0 18 Вт 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А; USB Type-C: 1 PD-вихід 27 Вт |
| Назначение | Для електроніки, Для повербанків |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 222 / 180 / 100 мм |
| Розміри, мм | 222 / 180 / 100 |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 40 °C |
| Тип акумуляторів | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип защиты | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип устройства | Зарядна станція |
| Функції зарядки | Power Delivery, QC швидка зарядка 3.0 |
- Цена: 5 695 ₴






