Повербанк з сонячною панеллю, з ємністю батареї 20000 мАг; технологія: літій-полімерна (Li-pol); вхідний інтерфейс: micro-USB, Type-C (двонаправлений – підходить як для заряджання підключених пристроїв, так і повербанку); вхідний струм: 5 В/2.1 А; сонячна панель 10 В 220-230 мА; вихідний інтерфейс: USB 5 В, QC2.0 18 Вт 9 В, 12 В/2 А (2 шт.); швидке заряджання батареї QC2.0 18 Вт; бездротова зарядка; індикатор заряду; ліхтарик; 170 / 90 / 26 мм; 435 г
Повербанк з сонячною панеллю Kraft TPB-1820SLP Blue з ємністю батареї 20000 мАг, літій-полімерна технологія, вхідний інтерфейс micro-USB, Type-C (двонаправлений), вхідний струм 5 В/2.1 А, сонячна панель 10 В 220-230 мА, вихідний інтерфейс USB 5 В, QC2.0 18 Вт 9 В, 12 В/2 А (2 шт.), з ліхтариком. Роз'єм USB Type-C підходить і для заряджання підключених пристроїв, і для заряджання самого повербанку. Є можливість бездротової зарядки.
Застосування
Power Bank – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів.
Ключові властивості та можливості
- Ємність батареї становить 20000 мАг, тип – літій-полімерна.
- Інтерфейси:
- вхідний micro-USB, Type-C (двонаправлений – підходить як для заряджання підключених пристроїв, так і повербанку), вхідний струм 5 В/2.1 А;
- вихідний 2 USB 5 В, QC2.0 18 Вт 9 В, 12 В/2 А.
- Вбудована сонячна панель 10 В 220-230 мА.
- Швидке заряджання батареї QC2.0 18 Вт.
- Індикація стану заряду.
- Бездротова зарядка.
- Вбудований ліхтарик.
- Захист від перезарядження.
- USB-кабель у комплекті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 20000 мАг |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 435 г |
| Вихідний інтерфейс | USB (2 шт.) 5 В; QC2.0 18 Вт 9 В; 12 В/2 А |
| Вхідний струм | 5 В/2.1 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А, Type-C PD 22.5 Вт двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Для планшетів, Для смартфонів |
| Особенности | Бездротова зарядка, Вбудована сонячна панель, Ліхтарик |
| Розміри | 170 / 90 / 26 мм |
| Розміри, мм | 170 / 90 / 26 |
| Сонячна панель | 10 В 220-230 мА |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |
Информация для заказа
- Цена: 1 482 ₴







