
Повербанк з сонячною панеллю 20000mAh Power Bank Kraft TPB-20SLP4F (43-00044)
1 550 ₴
- В наличии
- Код: 43-00044
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сонячна панель портативна складана з ємністю батареї 20000 мАг; технологія: літій-полімерна (Li-pol); вхідний інтерфейс micro-USB, Type-C; вхідний струм: 5 В/2.1 А; сонячна панель 10 В 220-230 мА; вихідний інтерфейс: micro-USB 5 В/2.1 А (2 шт.); 4 додаткові сонячні панелі; світлова індикація; 157 / 85 / 24 мм; 560 г
Сонячна панель TPB-20SLP4F з ємністю батареї 20000 мАг, літій-полімерна технологія, вхідний струм 5 В/2.1 А, сонячна панель 10 В 220-230 мА, вихідний інтерфейс 2 micro-USB 5 В/2.1 А (1 шт.), з 4 додатковими сонячними панелями.
Застосування
Сонячна панель – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів.
Ключові властивості та можливості
- Ємність вбудованої батареї становить 20000 мАг, тип – літій-полімерна.
- Вхідний інтерфейс micro-USB, Type-C, вхідний струм 5 В/2.1 А.
- Вихідний інтерфейс 2 micro-USB 5 В/2.1 А.
- Складається з 5 сонячних панелей, 10 В 220-230 мА.
- Світлова індикація.
- Компактний корпус, складана конструкція.
- Захист від перезарядження.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 9 |
| stock_quantity | 35 |
| stock_status | 1 |
| Емкость батареи | 20000 мАг |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 560 г |
| Вихідний інтерфейс | micro-USB (2 шт.) 5 В/2.1 А |
| Вхідний струм | 5 В/2.1 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А, Type-C PD 22.5 Вт двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Для планшетів, Для смартфонів |
| Розміри | 157 / 85 / 24 мм |
| Розміри, мм | 157 / 85 / 24 |
| Сонячна панель | 10 В 220-230 мА |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |
Информация для заказа
- Цена: 1 550 ₴





