Сонячна панель портативна складана з потужністю 6 Вт; сонячна панель 10 В 220-230 мА; вихідний інтерфейс: micro-USB 5 В/1.2 А (1 шт.), USB 5 В/1.2 А (1 шт.); 5 сонячних панелей; світлова індикація; 157 / 85 / 5 мм; 250 г
Сонячна панель TPB-SLP5F потужністю 6 Вт, вхідний струм 5 В/1.2 А, сонячна панель 10 В 220-230 мА, вихідний інтерфейс micro-USB 5 В/1.2 А (1 шт.), з 5 сонячними панелями.
Застосування
Сонячна панель – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів, повербанків.
Ключові властивості та можливості
- Потужність сонячної панелі 6 Вт.
- Вхідний струм 5 В/1.2 А.
- Вихідний інтерфейс micro-USB 5 В/1.2 А, USB 5 В/1.2 А.
- Складається з 5 сонячних панелей, 10 В 220-230 мА.
- Світлова індикація.
- Компактний корпус, складана конструкція.
- Захист від перезарядження.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 250 |
| Вид | Портативная |
| Выходная мощность | 6 Вт |
| Вихідний інтерфейс | Micro USB, USB Type A |
| Вихідні роз'єми | micro-USB (1 шт.) 5 В/1.2 А; USB (1 шт.) 5 В/1.2 А |
| Вхідний струм | 5 В/1.2 А |
| Габарити упаковки (Д x Ш x В) | 157 × 85 × 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація, Компактний корпус, Складана конструкція, Захист від перезарядження |
| Применение | Для планшетів, Для смартфонів |
| Захист | від перезаряджання |
| ККД модуля | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальная выходная мощность | 6 |
| Максимальна напруга системи | 10 |
| Максимальный ток | 1.2 |
| Напруга відкритого ланцюга (Voc) | 10 |
| Номінальна напруга (Vmp) | 10 |
| Номінальна потужність (Wp) | 6 |
| Номінальний струм (Imp) | 220-230 мА |
| Особенности | — |
| Підходить для заряджання | Планшетів, Мобільних телефонів, Фотоапаратів |
| Розміри | 157 / 85 / 5 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 157 х 85 х 5 |
| Розміри, мм | 157 / 85 / 5 |
| Сонячна панель | 10 В 220-230 мА |
| Струм короткого замикання (Isc) | 220-230 мА |
| Тип конектора | micro-USB, USB |
| Тип панели | — |
| Тип устройства | Сонячна панель |
Информация для заказа
- Цена: 970 ₴





