
IP-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-9192WI-A f=3.6mm (75-00070)
1 524 ₴
- В наличии
- Код: 75-00070
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp вулична циліндрична вологозахищена IP-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 50 м; матриця 1/2.8" AR0237 CMOS; об’єктив f=3.6 мм; підтримувані роздільні здатності кадру: 3 основних відеопотоки компресії H.264: 1080р/960р/720р; 3 додаткових відеопотоки компресії MJPEG: D1/VGA/CIF; швидкість передачі даних: 64-8192kbps, кодування потоку відео: VBR/CBR; механічний ІЧ-фільтр; налаштування зображення, WDR, HLC, BLC; протоколи обміну даних: TCP/IP, UDP, DHCP, NTP, RTSP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP, ONVIF 2.4; живлення DC12 В/PoE (IEEE802.3af); ступінь захисту IP66; габаритні розміри 276 / 160 / 76 мм
IP-відеокамера Light Vision VLC-9192WI-A для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 50 м. Можливе живлення через PoE. Циліндричний металевий корпус із класом захисту IP66.
Застосування
Камеру у металевому корпусі із класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, 1920*1080 пікселів.
- Матриця 1/2.8" AR0237 CMOS.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм.
- Сучасний стандарт компресії відео H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 50 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Мережевий протокол ONVIF, камера сумісна з мережевими відеореєстраторами інших виробників, зокрема популярних брендів Dahua та Hikvision.Також підтримуються протоколи обміну даних: TCP/IP, UDP, DHCP, NTP, RTSP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла).
- Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Интерфейсы | RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 50 м |
| Беспроводной стандарт | - |
| Вес | 1100 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Можливість нічної зйомки, Для вулиці |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 276 х 160 х 76 |
| Розміри, мм | 276 / 160 / 76 |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | Android 7.0 і вище, iOS 8 і вище |
| Совместимость | - |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.264 |
Информация для заказа
- Цена: 1 524 ₴



