
IP-відеокамера панорамна з WiFi 2Mp Light Vision VLC-03IPN f=1.8mm (75-00003)
1 404 ₴
- В наличии
- Код: 75-00003
IP-відеокамера панорамна Light Vision VLC-03IPN з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку IPC360 для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп, Fish-eye лінза з фокусною відстанню 1.8 мм, панорамна зйомка 180°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 5 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Вбудований PIR-датчик руху з детекцією руху до 6 м. Живлення USB-microUSB 5В, блок живлення у комплекті. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Панорамну IP-відеокамеру Light Vision VLC-05ID можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена фіксованим Fish-eye об'єктивом 1.8 мм з можливістю панорамної зйомки 180°.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 5 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Може здійснювати запис на безкоштовний P2P хмарний сервіс. Є відправка push-повідомлень на iOS, Android (застосунок IPC360).
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Вбудований PIR-датчик у камері для виявлення руху на відстані до 6 м.
- Живлення камери USB-microUSB 5 В/1 А.
- До комплекту постачання входять: IP WiFi-відеокамера, кронштейн, блок живлення DC5V/1.5A з кабелем USB-microUSB, монтажний набір, інструкція.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 1.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Інфрачервона підсвітка | до 5 м |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 110 |
| Вид | Кубічні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Динамік | Да |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP55 |
| Комплектация | блок живлення у комплекті DC5V/1.5A |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 79° |
| Угол обзора по горизонтали | 184° |
| Кути огляду | 180 ° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Розумна, Можливість нічної зйомки |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | IPC360 |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Робоча напруга | DC 5 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Размер матрицы | 1/3.6" |
| Розміри | 145 х 110 х 125 |
| Розміри, мм | 145 / 110 / 125 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | Повідомлення |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP55 |
| Сумісна версія ОС | Android 7.0 і вище, iOS 8 і вище |
| Совместимость | - |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип объектива | Fisheye, Монофокальний |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.264 |
- Цена: 1 404 ₴

