
IP-відеокамера поворотна з WiFi 2Mp Light Vision VLC-05ID f=2.5mm (75-00004)
1 031 ₴
- В наличии
- Код: 75-00004
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp внутрішня поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц); роздільна здатність запису 1080P; відеокодек H.264; об'єктив f=2.5 мм; ІЧ-підсвічування 6 м; кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-80°; вбудований PIR-датчик руху; вбудований мікрофон та розмовний динамік; двостороннє аудіо високої якості; безкоштовний P2P хмарний сервіс, push-повідомлення на iOS, Android (застосунок 360Eyes); запис за детекцією на карту micro SD (до 128 Гб); живлення USB-microUSB 5 В/1 А, блок живлення у комплекті DC5V/1.6A; пластиковий корпус; габаритні розміри 145 / 110 / 125 мм; вага 110 г
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-05ID з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку 360Eyes для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 2.5 мм, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-80°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 6 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Вбудований PIR-датчик руху. Живлення USB-microUSB 5В, блок живлення у комплекті. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-05ID можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 2.5 мм з кутом повороту 0-355°, кутом нахилу 0-80°.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 6 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Може здійснювати запис на безкоштовний P2P хмарний сервіс. Є відправка push-повідомлень на iOS, Android (застосунок 360Eyes).
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Вбудований PIR-датчик у камері для виявлення руху.
- Живлення камери USB-microUSB 5 В/1 А.
- До комплекту постачання входять: IP WiFi-відеокамера, кронштейн, блок живлення DC5V/1.6A з кабелем USB-microUSB, монтажний набір, інструкція.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 110 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Micro SD, MicroUSB |
| Інфрачервона підсвітка | до 6 м |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, 2.4 ГГц |
| Вид | — |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 6 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Двосторонній аудіозв’язок; PIR-датчик; P2P хмарний сервіс; push-повідомлення; застосунок 360Eyes; внутрішнє встановлення |
| Диапазон рабочих температур | −10 °C ~ +55 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP55 |
| Комплектация | IP WiFi-відеокамера; кронштейн; блок живлення DC5V/1.6A з кабелем USB-microUSB; монтажний набір; інструкція |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-80° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0–80° |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки |
| Поворот | 0–355° |
| Провідні інтерфейси | micro-USB, 1 x DC |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | 360Eyes |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Робоча напруга | DC 5 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Размер матрицы | 1/3.6" |
| Розміри | 145 х 110 х 125 мм |
| Розміри, мм | 145 / 110 / 125 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За рухом, За часом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP55 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.264 |
Информация для заказа
- Цена: 1 031 ₴



