2Mp внутрішня поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц); роздільна здатність запису 1080P; відеокодек H.264; об'єктив f=3.6 мм; ІЧ-підсвічування 10 м (10 світлодіодів); кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-80°; вбудований мікрофон та розмовний динамік; двостороннє аудіо високої якості; безкоштовний P2P хмарний сервіс, push-повідомлення на iOS, Android (застосунок CareCam Pro); підтримка протоколу ONVIF; запис за детекцією на карту micro SD (до 128 Гб); живлення USB-microUSB 5 В/1 А, блок живлення у комплекті DC5V/1.5A; пластиковий корпус; габаритні розміри 145 / 110 / 110 мм; вага 110 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | Light Vision |
| Вес | 110 г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP55 |
| Цвет | Белый |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-80° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 145 / 110 / 110 мм |
| Спрацювання за подією | За рухом | За часом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 912 ₴


