
Автономна WiFi IP-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-06IPB f=2.8mm, на акумуляторній батареї (75-00006)
2 044 ₴
- Нет в наличии
- Код: 75-00006
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
2Mp внутрішня IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4GHz); ІЧ-підсвічування до 10 метрів; вбудований мікрофон та розмовний динамік, двостороннє аудіо високої якості (два режими передачі звуку: duplex, push-to-talk); об'єктив f= 2.8 мм; роздільна здатність запису 1080P; механічний ІЧ-фільтр; вбудований датчик руху PIR з виявленням руху; підтримка кодека H.264 +; режими розкладу запису: постійний, за детекцією, за графіком (дві часові зони); запис на micro SD карту (до 128 Гб) або в хмару; push-повідомлення про детекцію руху на iOS, Android (застосунок ICSee); живлення через роз'єм micro USB (5V) або автономне живлення від акумулятора 18650 Li-ion; габаритні розміри 85 / 165 мм, вага: 270 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | Light Vision |
| Вес | 270 г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 5 В |
| Внешний вид | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Микрофон | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | iCSee |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 85 /165 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 044 ₴

