3Mp внутрішня поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц); роздільна здатність запису 3Mp; відеокодек H.264; об'єктив f=3.6 мм; ІЧ-підсвічування 10 м (10 світлодіодів); кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-80°; вбудований мікрофон та розмовний динамік; двостороннє аудіо високої якості; безкоштовний P2P хмарний сервіс, push-повідомлення на iOS, Android (застосунок CareCam); підтримка протоколу ONVIF; запис за детекцією на карту micro SD (до 128 Гб); живлення USB-microUSB 5 В/1 А, блок живлення у комплекті DC5V/1.5A; пластиковий корпус; габаритні розміри 145 / 110 / 110 мм; вага 110 г
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-07ID з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCam для iOS/Android, з роздільною здатністю 3 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-80°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 10 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Підтримка протоколу ONVIF. Живлення USB-microUSB 5В, блок живлення у комплекті. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-07ID можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 3 Мп, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм з кутом повороту 0-355°, кутом нахилу 0-80°.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 10 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Може здійснювати запис на безкоштовний P2P хмарний сервіс. Є відправка push-повідомлень на iOS, Android (застосунок CareCam).
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Завдяки підтримці протоколу ONVIF камера сумісна з мережевими пристроями сторонніх виробників.
- Живлення камери USB-microUSB 5 В/1 А.
- До комплекту постачання входять: IP WiFi-відеокамера, кронштейн, блок живлення DC5V/1.5A з кабелем USB-microUSB, монтажний набір, інструкція.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | Light Vision |
| Вес | 110 г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP55 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2048x1536) |
| Розміри | 145 / 110 мм |
| Розміри, мм | 145 / 110 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Спрацювання за подією | Повідомлення |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 337 ₴




