IP-відеокамера Light Vision VLC-3192WI з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 40 м. Живлення DC 12 В, блок живлення у комплекті. Запис на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Підтримка протоколів TCP/IP, RTSP, ONVIF. Можливість підключення через WEB-інтерфейс. Пластиковий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 IP-відеокамеру Light Vision VLC-3192WI можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +55°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 40 м (4 інфрачервоні + 4 білі світлодіоди) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Наявність мережевого порту, підтримка точки доступу AP.
- Завдяки підтримці протоколу ONVIF відеокамера сумісна з мережевими відеореєстраторами інших виробників.
- Можливість підключення через WEB-інтерфейс (логін: admin, пароль: admin123456).
- Вбудована аналітика: підтримка виявлення / відстеження людської фігури.
- Живлення камери DC 12 В/0.45 А, блок живлення у комплекті DC12В/2A.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Бренд | Light Vision |
| Вес | 720 г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
- Цена: 1 802 ₴




