
IP-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-4192WI f=2.8mm (75-00012)
1 087 ₴
- В наличии
- Код: 75-00012
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp внутрішня IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4GHz); роздільна здатність запису 1080P; об’єктив f=2.8 мм; діапазон огляду 120°; ІЧ-підсвічування 15 метрів (4 діоди червоного кольору + 3 інфрачервоні світлодіоди); механічний ІЧ-фільтр; два динаміки; двостороннє аудіо високої якості; P2P хмарний сервіс, push-повідомлення про детекцію руху на iOS, Android (застосунок CareCam); підтримка протоколу TCP/IP, RTSP, Onvif; запис за детекцією руху на micro SD карту (до 128 Гб), живлення: DC12V/2А – блок живлення купується окремо; комплектація: IP WiFi-відеокамера, кронштейн для кріплення, інструкція, монтажний набір
IP-відеокамера Light Vision VLC-4192WI з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCam для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 2.8 мм, діапазон огляду 120°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 15 м. Вбудовані мікрофон і два динаміки, двосторонній аудіозв'язок. Підтримка протоколу ONVIF. Живлення 12 В – блок живлення купується окремо. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-4192WI можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 2.8 мм з діапазоном огляду 120°.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 15 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Може здійснювати запис на безкоштовний P2P хмарний сервіс. Є відправка push-повідомлень на iOS, Android (застосунок CareCam).
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Вбудовані мікрофон і два динаміки, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Завдяки підтримці протоколу ONVIF камера сумісна з мережевими пристроями сторонніх виробників.
- Живлення камери 12 В/2 А. Блок живлення купується окремо.
- До комплекту постачання входять: IP WiFi-відеокамера, кронштейн, монтажний набір, інструкція.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Інфрачервона підсвітка | до 15 |
| Беспроводной стандарт | 2.4 ГГц |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | P2P хмарний сервіс, механічний ІЧ-фільтр, двостороннє аудіо, push-повідомлення, TCP/IP, RTSP, Onvif |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP55 |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | IP WiFi-відеокамера, кронштейн для кріплення, інструкція, монтажний набір |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 120° |
| Максимальный объем карты памяти | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Монофокальний |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCam |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | — |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP55 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.264 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
Информация для заказа
- Цена: 1 087 ₴

