5Мp вулична вологозахищена купольна MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 40 м (2 ультрапотужні світлодіоди 3 покоління); 1/2.5" HD (5Mр); варіофокальний об'єктив f=2.8-12 мм; чутливість 0.001 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; ступінь захисту IP66, антивандальний металевий корпус; живлення DC12V/450mA; габаритні розміри Ø 133 / 110 мм; колір корпусу білий
MHD-відеокамера Light Vision VLC-8256DFM White для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 5 Мп і варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 40 м. Металевий антивандальний корпус, клас захисту IP66.
Застосування
Купольну MHD-відеокамеру Light Vision VLC-8256DFM у металевому корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів як всередині, так і зовні будівель. Призначена для встановлення на об'єктах будь-якої складності.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
- Матриця відеокамери 1/2.5" HD з роздільною здатністю 5 Мп (2560x1936 пікселів).
- Камера оснащена варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 40 м (2 ультрапотужних світлодіоди 3 покоління) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | DC 12 В / 450 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.5" HD |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1936) |
| Розміри | 133 / 110 мм |
| Розміри, мм | 133 / 110 |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 210 ₴




