
AHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-8192DZA White f=2.8-12mm (75-00075)
2 104 ₴
- В наличии
- Код: 75-00075
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp вулична вологозахищена купольна AHD-відеокамера; роздільна здатність 1920x1080; ІЧ-підсвічування до 40 м (2 ультрапотужні світлодіоди 3 покоління); матриця 1/2.7" HD 1080Р (2Mр); моторизований варіофокальний об'єктив f=2.8-12 мм; чутливість 0.001 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр; DWDR, 3DNR; живлення DC 12 В/500 мА; ступінь захисту IP66; робоча температура -40°С ~ +60°С; антивандальний металевий корпус; габаритні розміри Ø 97 / 66 мм; колір корпусу білий
AHD-відеокамера Light Vision VLC-8192DZA White для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 2 Мп і моторизованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 40 м.
Застосування
Купольну AHD-відеокамеру Light Vision VLC-8192DZA з вологозахищеним антивандальним корпусом можна встановлювати для охорони об'єктів зовні або всередині будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Матриця відеокамери 1/2.7" HD, з максимальною роздільною здатністю 1920*1080 пікселів.
- Камера оснащена моторизованим варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 40 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 м |
| Беспроводной стандарт | - |
| Вид | Купольні |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість ІЧ-світлодіодів | 2 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Немає |
| Об'єктив у комплекті | Немає |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча вологість | До 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2.0 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | Ø 97 / 66 мм |
| Розміри, мм | Ø 97 / 66 |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | - |
| Совместимость | - |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | AHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 104 ₴

