
HDTVI-відеокамера 3Mp Light Vision VLC-4248DFM White f=2.8-12mm (75-00054)
1 359 ₴
- В наличии
- Код: 75-00054
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3Mp вулична вологозахищена купольна TVI-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 25 м (36 світлодіодів); матриця 1/3"; роздільна здатність TVI 3MP, AHD/CVI 2MP; варіофокальний об'єктив f=2.8-12 мм; чутливість 0.01 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр; DWDR, 3DNR; живлення DC12V/450mA; ступінь захисту IP66; антивандальний металевий корпус; габаритні розміри Ø 135 / 100 мм
TVI-відеокамера Light Vision VLC-4248DFM для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 3 Мп (2048*1536) і варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 25 м.
Застосування
Купольну TVI-відеокамеру Light Vision VLC-4248DFM у вологозахищеному антивандальному корпусі можна встановлювати для охорони об'єктів зовні або всередині будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту TVI. HD-TVI-відеокамери також підтримують формати AHD та CVI. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
- Матриця відеокамери 1/3", з максимальною роздільною здатністю TVI 3MP, AHD/CVI 2MP.
- Камера оснащена варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 25 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервона підсвітка | до 25 м |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | TVI |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість ІЧ-світлодіодів | 36 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" TVI |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Немає |
| Об'єктив у комплекті | Немає |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча вологість | До 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 3 Мп |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2048x1536) |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | Ø 135 / 100 мм |
| Розміри, мм | Ø 135 / 100 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Совместимость | - |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 359 ₴



