3Mp вулична вологозахищена циліндрична TVI-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 25 м (36 світлодіодів); матриця 1/3"; роздільна здатність TVI 3MP, AHD/CVI 2MP; фіксований об'єктив f=3.6 мм; чутливість 0.01 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр; DWDR, 3DNR; живлення DC12V/450mA; ступінь захисту IP66; антивандальний металевий корпус; габаритні розміри 220(Д) / 140(Ш) / 60(В) мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Light Vision |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Питание | DC 12 В / 450 мА |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" TVI |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2048x1536) |
| Розміри | 220 / 140 / 60 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | TVI , CVI , AHD |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 287 ₴


