
MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-1192DM White f=2.8mm (75-00022)
876 ₴
- В наличии
- Код: 75-00022
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp внутрішня купольна MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 20 м (3 світлодіоди); матриця 1/3" AHD/TVI/CVI/CVBS; об'єктив f=2.8 мм (3Mр); чутливість 0.01 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; матеріал корпусу пластик; ступінь захисту IP33; живлення DC12V/500mA; габаритні розміри Ø 105 / 95 мм
MHD-відеокамера Light Vision VLC-1192DM для внутрішнього встановлення з роздільною здатністю Full HD 2 Мп і фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 20 м. Пластиковий корпус, клас захисту IP33.
Застосування
Купольну MHD-відеокамеру Light Vision VLC-1192DM у пластиковому корпусі можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель. Призначена для встановлення на об'єктах будь-якої складності.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
- Матриця відеокамери 1/3" AHD/TVI/CVI/CVBS, з роздільною здатністю 2 Мп (1920x1080 пікселів).
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м (3 світлодіода) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | 3D DNR, DWDR, OSD-меню, механічний ІЧ-фільтр |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +45 °C |
| Питание | DC 12 В / 500 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Пульт ДК |
| Класс защиты | IP33 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Можливість нічної зйомки |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 105 х 105 х 95 мм |
| Розміри, мм | Ø 100 / 95 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 876 ₴



