2Mp внутрішня купольна MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 25 м (3 ультрапотужні світлодіоди 3 покоління); матриця 1/2.7" HD 1080Р (2Mр); об'єктив f=1.8 мм; кут огляду 120°; чутливість 0.01 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; матеріал корпусу пластик; ступінь захисту IP33; живлення DC12V/350mA; габаритні розміри Ø 110 / 60 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Light Vision |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Питание | DC 12 В / 350 мА |
| Внешний вид | Fisheye |
| Класс защиты | IP33 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Робоча вологість | До 85% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 110 / 60 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | CVI , TVI , AHD , CVBS |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 1.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 944 ₴




