
MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-7192DM White f=2.8mm (75-00038)
1 063 ₴
- В наличии
- Код: 75-00038
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp вулична вологозахищена купольна MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 15 м (12 світлодіодів); матриця 1/3" AHD/TVI/CVI/CVBS; фіксований об'єктив f=2.8 мм; роздільна здатність Full HD 1080p (1920x1080); чутливість 0.01 Lux/F1.2 (День), 0.01 Lux/F1.2 з ІЧ; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; ступінь захисту IP66; антивандальний металевий корпус; живлення DC12V/350mA; габаритні розміри Ø 72 / 70 мм; колір корпусу білий
MHD-відеокамера Light Vision VLC-7192DM White для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю Full HD 2 Мп і фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 15 м. Металевий корпус, клас захисту IP66.
Застосування
Купольну MHD-відеокамеру Light Vision VLC-7192DM у металевому корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів як всередині, так і зовні будівель. Призначена для встановлення на об'єктах будь-якої складності.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
- Матриця відеокамери 1/3" HD, з роздільною здатністю 2 Мп (1920x1080 пікселів).
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 15 м (12 світлодіодів) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| stock_quantity | 1 |
| stock_status | 1 |
| Бренд | Light Vision |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Питание | DC 12 В / 350 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 72 / 70 мм |
| Розміри, мм | Ø 72 / 70 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 063 ₴



