
AHD-відеокамера 4Mp Light Vision VLC-1259DA White f=3.6mm (75-00047)
1 053 ₴
- В наличии
- Код: 75-00047
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp внутрішня купольна AHD-відеокамера; роздільна здатність 2592x1520; ІЧ-підсвічування до 15 м (12 світлодіодів); матриця 1/2.7" HD; фіксований об'єктив f=3.6 мм; чутливість 0.01 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр; DWDR, 3DNR; живлення DC 12 В/350 мА; ступінь захисту IP33; робоча температура -20 °С ~ +45 °С; пластиковий корпус; габаритні розміри Ø 90 / 68 мм
AHD-відеокамера Light Vision VLC-1259DA для внутрішнього встановлення з роздільною здатністю 4 Мп і фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 15 м.
Застосування
Купольну AHD-відеокамеру Light Vision VLC-1259DA можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Матриця відеокамери 1/2.7" HD, з максимальною роздільною здатністю 2592*1520 пікселів.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 15 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервона підсвітка | до 15 м |
| Беспроводной стандарт | - |
| Вид | Купольні |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +45 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP33 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість ІЧ-світлодіодів | 2 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Можливість використання на вулиці | Немає |
| Микрофон | Немає |
| Об'єктив у комплекті | Немає |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча вологість | До 85% |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2592x1520) |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | Ø 90 / 68 мм |
| Розміри, мм | Ø 90 / 68 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Ступінь захисту корпусу | - |
| Сумісна версія ОС | - |
| Совместимость | - |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | - |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | AHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 1 053 ₴

