4Mp внутрішня купольна AHD-відеокамера з роздільною здатністю 2592x1520; ІЧ-підсвічування до 25 м (27 світлодіодів); матриця 1/2.7" HD AHD 4 MP; фіксований Fisheye об'єктив f=1.8 мм, кут огляду 120°; чутливість 0.01 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр; DWDR, 3DNR; живлення DC 12 В/450 мА; ступінь захисту IP33; робоча температура -20 °С ~ +45 °С; габаритні розміри Ø 95 / 115 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Light Vision |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Питание | DC 12 В / 450 мА |
| Внешний вид | Fisheye |
| Класс защиты | IP33 |
| Цвет | Белый |
| Кути огляду камери | 120° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Робоча вологість | До 85% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 95 / 115 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | AHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 1.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 232 ₴




