3Mp внутрішня купольна TVI-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 25 м (36 світлодіодів); матриця 1/3"; роздільна здатність TVI 3MP, AHD/CVI 2MP; фіксований об'єктив f=3.6 мм; чутливість 0.01 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр; DWDR, 3DNR; живлення DC12V/350mA; пластиковий корпус; габаритні розміри Ø 115 / 95 мм
TVI-відеокамера Light Vision VLC-3248DM для внутрішнього встановлення з роздільною здатністю 3 Мп (2048*1536) і фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 25 м.
Застосування
Купольну TVI-відеокамеру Light Vision VLC-3248DM можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту TVI. HD-TVI-відеокамери також підтримують формати AHD та CVI. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
- Матриця відеокамери 1/3", з максимальною роздільною здатністю TVI 3MP, AHD/CVI 2MP.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 25 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Питание | DC 12 В / 350 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP33 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" TVI |
| Робоча вологість | До 85% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 3 Мп |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2048x1536) |
| Розміри | 115 / 95 мм |
| Розміри, мм | 115 / 95 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 928 ₴



