
HDTVI-відеокамера 3Mp Light Vision VLC-7248WFM White f=2.8-12mm (75-00055)
1 616 ₴
- В наличии
- Код: 75-00055
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3Mp вулична вологозахищена циліндрична TVI-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 40 м (42 світлодіоди); матриця 1/3"; роздільна здатність TVI 3MP, AHD/CVI 2MP; варіофокальний об'єктив f=2.8-12 мм; чутливість 0.01 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр; DWDR, 3DNR; живлення DC12V/500mA; ступінь захисту IP66; антивандальний металевий корпус; габаритні розміри 276(Д) / 160(Ш) / 76(В) мм
TVI-відеокамера Light Vision VLC-7248WFM для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 3 Мп (2048*1536) і варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 40 м.
Застосування
Циліндричну TVI-відеокамеру Light Vision VLC-7248WFM у вологозахищеному антивандальному корпусі можна встановлювати для охорони об'єктів зовні або всередині будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту TVI. HD-TVI-відеокамери також підтримують формати AHD та CVI. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
- Матриця відеокамери 1/3", з максимальною роздільною здатністю TVI 3MP, AHD/CVI 2MP.
- Камера оснащена варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 40 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | BNC |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 1/3" TVI |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | OSD-меню, DWDR, 3D DNR, механічний ІЧ-фільтр, антивандальний, вологозахищений |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | Пульт ДК |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" TVI |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.8-12 мм |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча вологість | До 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В / 500 мА |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 3 Мп |
| Разрешение видео | 2048x1536 |
| Роздільна здатність камери | 3 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 276 х 160 х 76 мм |
| Розміри, мм | 276 / 160 / 76 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 616 ₴



