
MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-4192WZM White f=2.8-12mm (75-00071)
2 396 ₴
- В наличии
- Код: 75-00071
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp вулична вологозахищена циліндрична MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 40 м; матриця 1/2.7" HD, роздільна здатність 1080Р (2Mр), моторизований варіофокальний об'єктив f=2.8-12мм; чутливість 0.001 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR, рівень захисту IP66; антивандальний металевий корпус; живлення DC12V/800mA; габаритні розміри 275 / 76 / 87 мм
MHD-відеокамера Light Vision VLC-4192WZM для вуличного встановлення з роздільною здатністю 2 Мп і моторизованим варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 40 м.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 циліндричу MHD-відеокамеру Light Vision VLC-4192WZM можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
- Матриця відеокамери 1/2.7" HD, з максимальною роздільною здатністю 2MP (1920*1080 пікселів).
- Камера оснащена моторизованим варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 40 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 м |
| Беспроводной стандарт | - |
| Вид | Циліндричні |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість ІЧ-світлодіодів | 2 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Немає |
| Об'єктив у комплекті | Немає |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча вологість | До 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2.0 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 275 / 76 / 87 мм |
| Розміри, мм | 275 / 76 / 87 |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | - |
| Совместимость | - |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 396 ₴



