64-x канальний мережевий відеореєстратор з підтримкою розпізнавання осіб, що працює з роздільною здатністю 2MP -12MP в форматі H.264, H.265, вхідний / вихідний потоки 640Mbps / 640Mbps, Аудіо: вхід RCA × 1 / вихід RCA × 1, Аудіо вихід HDMI, підтримка роботи з iOS, Andriod пристроями; Пошук по зображенню особи, реєстрація особи, виявлення осіб (AI by IPC) по 64 каналам, виявлення особи (AI по влаштуванню) по 4 каналам, відеовихід: HDMI × 4 (4K × 2K), VGA × 1, тривожні: вхід 16 / вихід 4, перегляд архіву камер: локально / по мережі 16/16, мережа: RJ45 10/100/1000 Mbps × 2, USB 2.0 × 2; USB 3.0 × 1; HDD: SATA × 8, e-SATA × 1 до 10 ТБ розміри 445 × 436 × 90 мм; Живлення: 220В. Відеореєстратор TD-3564B8-A2 (640-640) від TVT Digital – це 64-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 12 Мр.
Наявність вбудованої функцій інтелектуальної відеоаналітики надає реєстратору широкий спектр можливостей та сценаріїв застосувань. Пристрій підтримує функцію розпізнавання облич.
Реєстратор працює на кодеку Н.265, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаного зображення.
З інших характеристик даного відеореєстратора можна відмітити наступні: два відеовиходи HDMI (4К), два HDMI (2К) та один VGA, 1 аудіовхід RCA та 1 аудіовихід RCA, 1 аудіовихід HDMI, 16 тривожних входів та 8 виходів, вхидні/вихідні потоки 640/640 Mbps, дві мережі RJ45 10/100/1000Mbps, перегляд архіву локально/віддалено 16/16 каналів, підтримка роботи з iOS та Android, 2 порти USB2.0 та 1 порт USB3.0, підтримка восьми HDD (SATA) до 10Тб, інтерфейс e-SATA.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Тревожные входы/выходы | 16/4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 10Mbps |
| USB-вихід | 1 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (1000 Mb) |
| Аудіовходи | 1 |
| Бренд | TVT |
| Видеовыход | HDMI x 4, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | АC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Количество жестких дисков | 8 |
| Кількість каналів IP | 64 |
| Кількість користувачів онлайн | 4, Dual Stream |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливі роздільні здатності запису | 12 Мп, 2 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 8 Мп |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 12 Мп |
| Розміри | 445 / 436 / 90 мм |
| Розміри, мм | 445 / 436 / 90 |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
Информация для заказа
- Цена: 47 888 ₴






