
HD-SDI-відеореєстратор 4-канальний 1Mp TVT TD-2704XE-S (77-00160)
1 303 ₴
- В наличии
- Код: 77-00160
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4-канальний SDI відеореєстратор. Вхід SDI (4× BNC), виходи: CVBS (1× BNC), VGA(1280×1024)× 1, HDMI(1080P)× 1, аудіо: вхід RCA× 4 / вихід RCA× 1, тривожні: вхід 4 (NO або NC) / вихід 1 (релейний), швидкість запису SDI 100fps-720P(1280× 720), перегляд архіву: локально/віддалено 4 / 4 канали, мережа RJ45 1000/1000 Mbps, інтерфейс RS 485× 1 (PTZ+пульт управління), 2 порти USB2. 0, 2xHDD(SATA) до 4 ТБ, DVD-RW, живлення DC:12V, розміри 430 / 300 / 68 мм.
Відеореєстратор TVT TD-2704XE-S це 4-канальний пристрій для запису, збереження та відтворення відео у форматі SDI, мають вбудовану функцію підтримки камер які підтримують формат SDI.
Застосування
Основна перевага TVT TD-2704XE-S, SDI реєстраторів - це висока якість запису відео, що робить їх популярними для використання в системах відеоспостереження у таких сферах, як банківська справа, виробництво, транспорт, охорона промислових об'єктів, медичні заклади тощо.
Ключові властивості та можливості
- 4-канальний пристрій для запису, збереження та відтворення відео у форматі SDI.
- Максимальна якість запису – 720 Р.
- Реєстратор c форматом відеосигналу PAL оснащений 4 відеовходами SDI для запису з відокамер.
- Відеовиходи: HDMI х 1, VGA х 1, CVBS (1 x BNC).
- Стандарт компресії відео H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Інтерфейс RS485, мережа RJ45 1000/1000 Mbps,
- Перегляд архіву локально/віддалено 4/4 каналів.
- 2 порти USB2.0.
- Підтримка одного HDD (SATA).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Тревожные входы/выходы | 4/1 |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (1000 Mb) |
| Інші функції та технології | H.264, RS485, PTZ, RJ45, HDMI, VGA |
| Активація запису | — |
| Аудіовиходи | 4 |
| Аудіовходи | 1 |
| Вбудований GPS | — |
| Вбудований екран | — |
| Видеовыход | CVBS, HDMI, VGA |
| Відеовхід | SDI |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10°C ~ +55 |
| Питание | 12 |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Запис звуку | Да |
| Комплектация | DVD-RW |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Количество камер | 4 |
| Кількість каналів SDI | 4 |
| Максимальное разрешение видео | HD (1280x720) |
| Максимальный объем карты памяти | — |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливі роздільні здатності запису | 720 Р |
| Обсяг пам'яті | до 4 ТБ |
| Порти і роз'єми | BNC, HDMI, VGA, USB |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -10°C ~ +55°C |
| Роздільна здатність запису | 720P |
| Розміри | 430 х 300 х 68 |
| Розміри, мм | 430 / 300 / 68 |
| Совместимость | Cумісний з камерами SDI |
| Тип видеорегистратора | Аналоговий |
| Тип відеосигналу | Аналоговий |
| Тип устройства | SDI-відеореєстратор |
| Формат видео | H.264 |
| Формат відеореєстратора | SDI |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
| Частота відео | 90 |
Информация для заказа
- Цена: 1 303 ₴

