2 Mp IP-відеокамера; Матрица 1/2.9″ CMOS; ІЧ-підсвічування до 50м; Вбудований мікрофон; відеокомпресія H.265 / H.264; Роздільна здатність 2 Mp (1920 * 1080); 0.035 Люкс, при (F1.2, AGC вкл.) / 0 Люкс з ІЧ; Механічний ІЧ-фільтр; Об’єктив f = 2,8-12 мм; регулювання кута огляду: нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 °; Мережа: RJ45; Бітрейт: 32Kbps – 4Mbps; Живлення DC 12 / PoE; Запис на micro SD карту (до 128Гб); Ступінь захисту IP 67; P2P, Габаритні розміри: Ø 111.5 / 99.6; Вага 0.64 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Бренд | TVT |
| Вес | 640 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 111.5 / 99.6 мм |
| Світлочутливість | 0.035 Люкс |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 236 ₴



