2 Mp IP-відеокамера; Матрица 1/2.8″ CMOS; ІЧ-підсвічування на відстань до 50 м; Відеокомпресія H.265 / H.264; Роздільна здатність 2 Mp (1920 × 1080); 0.0035 Люкс, при (F1.2, AGC вкл.) / 0 Люкс з ІЧ; Механічний ІЧ-фільтр; Об’єктив f = 2.8; регулювання кута огляду; Мережа: RJ45; Бітрейт: 64Kbps – 6Mbps; слот microSD до 128 Гб; Живлення DC 12 / PoE; Ступінь захисту IP67; Габаритні розміри: 217.8 / 80.5 / 80.3 мм; Вага 0.65 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 6Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення розмиття відео | Виявлення перетину лінії | Виявлення вторгнення в зону | Виявлення людини |
| Аудіовходи | Да |
| Бренд | TVT |
| Вес | 650 г |
| Відеокодек | H.264 , H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Google Chrome | Internet Explorer | Opera | Mozilla Firefox |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android , iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 217.8 / 80.5 / 80.3 мм |
| Світлочутливість | 0.035 Люкс |
| Серия | S |
| Спрацювання за подією | За рухом | За часом | За аналітикою | За тривогою | Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 870 ₴



