IP-відеокамера TVT TD-9421S3BL (D/PE/AR1) для вуличного встановлення з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 2.8 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 20 м. Матриця 1/2.8“ CMOS. Підтримує відеоаналітику: вхід/вихід із зони, захист периметру, перетин умовної лінії. Можливе живлення через PoE. Циліндричний пластиковий корпус камери, клас захисту IP67.
Застосування
Відеокамера TVT TD-9421S3BL (D/PE/AR1) виконана у циліндричному пластиковому корпусі, стійка до зовнішніх впливів, зі ступенем захисту IP67, що дозволяє використання моделі для охорони об'єктів як всередині приміщень, так і на вулиці.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери 2 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 1920*1080 пікселів складає 25 кадрів на секунду. Матриця 1/2.8“ CMOS.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 2.8 мм.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Наявність відеоаналітики: перетин лінії, вхід/вихід з регіону, захист периметру – підвищує безпеку об'єкта під охороною та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
- Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Підтримка технології P2P – камера виходить в інтернет автоматично і не вимагає складних налаштувань від користувача.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 240 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 4Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Интерфейсы | RJ-45 |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | NDAA, WDR, HLC, BLC, день/ніч (ICR), механічний ІЧ-фільтр |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Нічна зйомка | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 162.1 х 74.8 х 73.8 мм |
| Розміри, мм | 162.1 / 74.8 / 73.8 |
| Світлочутливість | 0.0126 Люкс |
| Серия | S |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, камера відеоспостереження з датчиком руху |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.264, H.265 |
- Цена: 1 813 ₴



