5 Мп IP-відеокамера; матриця 1/2.5" CMOS; стиснення: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; моторизований об'єктив: f=3.3-12 мм (кути огляду 93.9°-34.8°); чутливість: 0.036 Люкс (колір), 0 Люкс з ІЧ; запис: 5Mp 2592x1944, 4 Mp 2592x1520, 2K 2560х1440; вбудований мікрофон; вбудований слот для MicroSD карт (до 128 Gb); вбудовані функції інтелектуальної аналітики; підтримка P2P; функції: WDR 120dB, 3D-DNR, BLC, HLC; ІЧ-підсвічування до 50 м; DC 12 В / PoE; IP67; розміри Ø 111.5 / 99.6 мм, вага 670 г IP-відеокамера з моторизованим об'єктивом TD-9555E2A (D/AZ/PE/AR3) 5 Мр від TVT Digital є сучасним технологічним пристроєм відеоспостереження. Ця модель призначена не просто для запису відео та охорони об'єктів. Вона має вбудовану функцію інтелектуальної відеоаналітики. Завдяки їй пристрій має широкий спектр можливостей та сценаріїв додатків. Разом із модельним рядом реєстраторів TVT Digital серії А1 пристрій підтримує функції відеоаналітики як розпізнавання осіб, перетин лінії, вторгнення в зону, підрахунок людей.
Відеокамера виконана у купольному форм-факторі. Міцний металевий корпус робить її антивандальною, а ступінь захисту IP67 дозволяє використання моделі для охорони об'єктів як усередині приміщень, так і відстежувати зовнішній периметр у вуличних умовах. Сучасне ІЧ-підсвічування до 50 метрів допомагає зробити зображення чітким у темну пору доби. Камера оснащена моторизованим об'єктивом f=3.3-12 мм.
З основних переваг варто відзначити наступні: сучасний формат стиснення відео Н.265, вбудований мікрофон, передача даних та живлення за технологією РоЕ, зручний монтаж регулювання по трьох площинах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 670 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення анормального відео, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Класифікація цілей, Підрахунок цілей, Скупчення людей |
| Интерфейсы | Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 50 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120dB, 3D-DNR, BLC, HLC |
| Диапазон рабочих температур | -30° C - +60° C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по горизонтали | 93.9°-34.8° |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 128 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 3.3-12 мм |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, LAN |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2592x1944, 2592х1520, 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/2.5″ |
| Розміри | Ø 111.5 / 99.6 мм |
| Розміри, мм | Ø 111.5 / 99.6 |
| Світлочутливість | 0.036 Люкс |
| Серия | E |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | DMSS, Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з мікрофоном, з картою пам'яті |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.3-12 мм |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
Информация для заказа
- Цена: 5 268 ₴




