
IP-відеокамера 5Mp TVT TD-9452E2A (D/AZ/PE/AR3) f=3.3-12mm (77-00021)
5 468 ₴
- В наличии
- Код: 77-00021
IP-відеокамера TVT TD-9452E2A (D/AZ/PE/AR3) для вуличного встановлення з роздільною здатністю 5 МП і фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 50 м. Підтримує інтелектуальну аналітику: детекція облич, перетин лінії, вхід/вихід з регіону, захист периметру, підрахунок цілей (перетин лінії людиною/автомобілем/немоторизованим транспортним засобом), залишені/ зниклі предмети, розмиття відео, зміна кольору відео. Можливе живлення через POE. Циліндричний металевий корпус із класом захисту IP67.
Застосування
Відеокамера TVT TD-9452E2A (D/AZ/PE/AR3) виконана у циліндричному виконанні, в міцному металевому корпусі, має ступінь захисту IP67, що дозволяє використання моделі для охорони об’єктів як всередині приміщень, так і відстежувати в вуличних умовах зовнішній периметр.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 5 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 2592*1944 пікселів складає 25 кадрів на секунду.
- Камера оснащена моторизованим об’єктивом 2.8-12 мм.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 50 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Наявність інтелектуальної відеоаналітики – детекція облич, перетин лінії, вхід/вихід з регіону, захист периметру, підрахунок цілей (перетин лінії людиною/автомобілем/немоторизованим транспортним засобом), залишені/ зниклі предмети, розмиття відео, зміна кольору відео – підвищує безпеку об’єкта під охороною та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки), Smart IR (автоматичне регулювання інтенсивністі інфрачервоного підсвічування камери, задає область, в якій буде активна компенсація засвічень).
- Підтримка технології POE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Вбудований слот для MicroSD – карт до 128 ГБ.
- Підтримка технології P2P, камера виходить в Інтернет автоматично і не вимагає складних налаштувань від користувача.
- Відеовихід CVBS (BNCx1).
- Камера оснащена вбудованим мікрофоном.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 670 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 10Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення анормального відео, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Класифікація цілей, Підрахунок цілей, Скупчення людей |
| Интерфейсы | RJ-45, BNC, Micro SD |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Інфрачервона підсвітка | до 50 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 670 г |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Видеовыход | 1 CVBS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120dB, 3D-DNR, BLC, HLC |
| Диапазон рабочих температур | -30° C - +60° C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по горизонтали | 93.9°-34.8° |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 128 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Оптичний зум | 3.3-12 мм |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2592x1944 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/2.5″ |
| Розміри | 217.7 х 80.5 х 80.5 мм |
| Розміри, мм | 217.7 / 80.5 / 80.5 |
| Світлочутливість | 0.036 Люкс |
| Серия | E |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, з мікрофоном, з картою пам'яті |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.3-12 мм |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
- Цена: 5 468 ₴



