IP-відеокамера TVT TD-9452S3A (D/AZ/PE/AR3) для вуличного встановлення з роздільною здатністю 5 МП і фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 50 м. Підтримує відеоаналітику: вхід/вихід із зони, захист периметру, перетин умовної лінії. Можливе живлення через POE. циліндричний металевий корпус із класом захисту IP67.
Застосування
Відеокамера TVT TD-9452S3A (D/AZ/PE/AR3) виконана у циліндричному виконанні. Камера легка, у стійкому металевому корпусі, з ступінню захисту IP67 дозволяє використання моделі для охорони об’єктів як всередині приміщень, так і на вулиці.
Сучасна ІЧ-підсвітка на 50 метрів допомагає зробити зображення чітким в темну пору доби.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 5 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 2592*1944 пікселів складає 25 кадрів на секунду.
- Камера оснащена моторизованим об’єктивом 2.8-12 мм.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 50 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Наявність відеоаналітики – перетин лінії, вхід/вихід з регіону, захист периметру – підвищує безпеку об’єкта під охороною та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
- Підтримка технології POE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Підтримка технології P2P, камера виходить в Інтернет автоматично і не вимагає складних налаштувань від користувача.
- Вбудований слот для MicroSD карт до 128 ГБ – карту пам’яті слід придбати окремо.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 5Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Захист периметра |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Вес | 650 г |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 217.7 / 80.8 / 80.5 мм |
| Розміри, мм | 217.7 / 80.8 / 80.5 |
| Світлочутливість | 0.0236 Люкс |
| Серия | S |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
- Цена: 6 368 ₴




