5Мп IP відеокамера; Матриця: 1/2.7" CMOS; Відеокомпресія: H.265 / H.264 ; Об'єктив: f=2.8мм (кут огляду 102°); Чутливість: 0. 0236 Люкс (колір) / 0 Люкс (ІЧ вкл); підтримка P2P, Запис: 5Mp 2592x1944, 4 Mp 2592x1520, 2K 2560х1440 - 20 к / с; Аудіо: вбудований мікрофон, Функції: WDR, 3D-DNR, BLC, HLC; ІЧ підсвічування до 30 метрів; Ступінь захисту: IP67; DC 12В ± 25% / 12Вт, POE (802.3af), Габаритні розміри: Ø 94.6 / 82.8; Вага 450 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 5Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення анормального відео, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Бренд | TVT |
| Вес | 450 г |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Світлочутливість | 0.0236 Люкс |
| Серия | S |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 510 ₴




