8Мп IP відеокамера; матриця: 1/2.7" CMOS; стиснення: Н.265/Н.264; Об'єктив: f= 2,8 мм; чутливість: 0,11 Лк (колір) / 0 Люкс (ІЧ вкл); функції: WDR, 3D-DNR, BLC, HLC; аудіо входи: 1x вхід; запис на карту Мікро SD до 128Гб; ІЧ підсвічування до 50 метрів; ступінь захисту: IP67; живлення: DC DC12V/PoE (802.3af); розміри: живлення: DC DC12V/PoE (802.3af), 217,7 / 80,5 / 80,5 мм; вага 660 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Захист периметру |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Аудіовходи | Да |
| Бренд | TVT |
| Вес | 650 г |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 217.7 / 80.5 / 80.5 мм |
| Світлочутливість | 0.11 Люкс |
| Серия | S |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 600 ₴




