8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики; матриця 1/2.8″ CMOS; роздільна здатність 8Mp (3840*2160); моторизований об’єктив f=2.8-12 мм; кути огляду: 104.7°-32.5° горизонтальний, 72.2°-18.6° вертикальний; ІЧ-підсвічування до 70 м; відеокомпресія H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264; чутливість 0.05 Люкс @F1.4, AGC увімкнено, 0 Люкс з підсвічуванням; мережа: RJ45 100M; ONVIF; 1 аудіовхід, 1 аудіовихід; 1 тривожний вхід, 1 тривожний вихід; запис на microSD карту (до 256 Гб); живлення DC12V/PoE, споживання 12 Вт; ступінь захисту IP67; габаритні розміри 279.5 / 100.3 / 88.9 мм; вага 1.12 кг
IP-відеокамера TVT TD-9483S3A (D/AZ/PE/AR5) з роздільною здатністю 8 Мп і фокусною відстанню 2.8-12 мм, горизонтальний кут огляду 104.7°~32.5°. Відстань ІЧ-підсвічування до 70 м. Підтримує відеоаналітику: виявлення перетину умовної лінії, розмиття відеої. Можливе живлення через PoE. Металевий корпус із класом захисту IP67.
Застосування
Циліндричну відеокамеру TVT Digital у металевому корпусі зі ступенем захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Підходить для використання як у приватних будинках, так і на комерційних або промислових об’єктах.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 8 Мп (3840*2160 пікселів) за швидкістю 20 кадрів на секунду та має моторизований об’єктив з фокусною відстанню f=2.8-12 мм. Матриця камери: 1/2.8″ CMOS.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 70 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Наявність відеоаналітики – виявлення перетину умовної лінії, розмиття відео – підвищує безпеку об’єкта під охороною та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка трьох відеопотоків, наявність одного аудіовходу та одного аудіовиходу, 1 тривожний вхід та 1 тривожний вихід, відеовихід CVBS (BNC x1).
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 ГБ, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 12Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Бренд | TVT |
| Вес | 1.12 кг |
| Видеовыход | CVBS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTP(s), ICMP, IGMP, IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° ~ +60° С |
| Разрешение | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 279.5 / 100.3 / 88.9 мм |
| Розміри, мм | 279.5 / 100.3 / 88.9 |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Серия | S |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 840 ₴




