
IP PTZ-відеокамера 2Mp TVT TD-8423IS (PE/25M/AR15) f=4.8-120mm 25x (77-00194)
15 516 ₴
- В наличии
- Код: 77-00194
IP PTZ відеокамера TVT TD-8423IS (PE/25M/AR15) з роздільною здатністю 2 Мр, з моторизованим об’єктивом, з фокусною відстанню 4.8-120 мм і кутом повороту 360°, оптичний зум 25x. Відстань ІЧ-підсвічування до 150 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення людей/транспортних засобів, автотрекінг, вторгнення в зону, що охороняється, виявлення залишених/зниклих предметів, розпізнавання облич тощо. Можливе живлення через PoE+.
Застосування
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів зовні будівель на великій відкритій місцевості. Камера відноситься до класу високошвидкісних роботизованих відеокамер типу Speed Dome, які є ідеальним рішенням для спостереження за великими територіями. Основні сценарії застосування – охорона периметра на таких об’єктах як: склади, парки, вокзали та майданчики, індустріальні парки тощо.
Ключові властивості та можливості
- PTZ-камера оснащена об'єктивом з 25-кратним оптичним зумом, здатна передавати деталізоване зображення з роздільною здатністю 1920x1080 за швидкістю 25 кадрів на секунду. Матриця камери: 1/2.8″ CMOS. Моторизований об’єктив з фокусною відстанню 4.8-120 мм.
- Камера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, виявлення людей/транспортних засобів, смарт трекінг, вторгнення у зону під охороною, перетин лінії, виявлення залишених або зниклих предметів, зміна сцени, розпізнавання облич – максимум 15 облич за секунду (за замовчуванням вимкнено) тощо.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне ІЧ-підсвічування до 150 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео навіть в умовах повної темряві.
- Кут обертання складає 360° з регульованою швидкістю 0.1~80°/сек, попередньо встановлено 80°/сек; кут нахилу від -5° до 90° з регульованою швидкістю 0.1~80°/сек, попередньо встановлено 80°/сек. Встановлено 360 попередніх налаштувань, 8 турів, до 16 пресетів для кожного туру.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC12V. Підтримка технології PoE+ (802.3.at, class 3) дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP66 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейн TD-YZJ0808 постачається в комплекті.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Виявлення транспортних засобів, Захист периметра, Зміна сцени, Класифікація цілей, Розпізнавання облич |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 150 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 2.1 |
| Вага в упаковці | 2.1 кг |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Додаткові характеристики | NDAA, Антивандальний, Водонепроникний |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +55 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Комплектация | Кронштейн TD-YZJ0808 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути повороту / нахилу | 0°-360° / -5°-90° |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Нахил | -5°~90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 25x |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-360° |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45 |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTP(s), ICMP, IGMP, IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, TCP/IP, UDP, UPnP |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Робоча напруга | DC12V |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 173 х 173 х 247 мм |
| Розміри, мм | Ø 173 / 247 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 4.8-120 мм |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Частота запису | 25 |
- Цена: 15 516 ₴



