Кронштейн для встановлення на стовп. Розміри: 140x104x19 мм. Вага 155 г. Кронштейн для встановлення на стовп. Розміри: 140x104x19 мм. Вага 155 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 155 г |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Клас захисту: IP65 <br> Матеріал корпусу: Метал <br> Робоча температура: -30°C ~ +60°C <br> Робоча вологість: 10 - 90% |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Кронштейн |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Кронштейн для встановлення на стовп <br> Компактні розміри: 140×104×19 мм <br> Легка конструкція: вага 155 г <br> Надійний захист від пилу та вологи (IP65) <br> Міцний металевий корпус для довготривалого використання |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Розміри | 140 / 104 / 19 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 140х104х19 мм |
| Розміри, мм | 140 / 104 / 19 |
| Тип устройства | Кронштейн |
Информация для заказа
- Цена: 459 ₴



