Кутовий монтажний кронштейн для камери.Розміри 215 / 121.4 / 215 мм. Вага 2005г. Кутовий монтажний кронштейн для камери.Розміри 215 / 121.4 / 215 мм. Вага 2005г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Размеры | |
| Вес | 2.05 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Клас захисту: IP65 <br> Матеріал корпусу: Метал <br> Робоча температура: -30°C ~ +60°C <br> Робоча вологість: 10 - 90% |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Кронштейн |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Кутовий монтажний кронштейн для камери <br> Компактні розміри: 215×121.4×215 мм <br> Міцна конструкція: вага 2.05 кг <br> Надійний захист від пилу та вологи (IP65) <br> Міцний металевий корпус для довготривалого використання |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Розміри | 215 / 121.4 / 215 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 215х121.4х215 мм |
| Розміри, мм | 215 / 121.4 / 215 |
| Тип устройства | Кронштейн |
Информация для заказа
- Цена: 1 030 ₴



