
Коробка розподільна TVT TD-YXH0104 (77-00101)
388 ₴
- В наличии
- Код: 77-00101
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розподільна коробка для купольних та циліндричних камер для настінного або стельового монтажу, є нижній вхід та бічний вхід для кабелю. Ступінь захисту IP65, металевий корпус. Розміри 96 / 38.8 мм, вага 135 г
Коробка розподільна TVT TD-YXH0104 для купольних та циліндричних камер для настінного або стельового монтажу, є нижній вхід та бічний вхід для кабелю. Ступінь захисту корпусу IP65.
Ключові властивості
- Підходить для монтажу купольних та циліндричних відеокамер.
- Нижній вхід і бічний вхід для кабелю. Кабелі камери можна сховати у розподільній коробці, щоб запобігти механічному пошкодженню та для більш охайного вигляду.
- Можливий настінний або стельовий монтаж.
- Пилозахищений корпус, клас захисту IP65.
- Матеріал корпусу – алюмінієвий сплав, розміри 96 / 38.8 мм, вага 135 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 135 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу: Алюмінієвий сплав; Робоча температура: -40 °C ~ +60 °C; Робоча вологість: 10 - 90%; Гарантія: 12 міс. |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Особенности | Нижній вхід для кабелю, Бічний вхід для кабелю, Пилозахищений корпус, Підходить для купольних та циліндричних камер, Настінний та стельовий монтаж, Приховане укладання кабелів |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 96 / 38.8 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 96 х 96 х 38.8 мм |
| Розміри, мм | 96 / 38.8 |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 388 ₴

