
Коробка розподільна TVT TD-YXH0301 (77-00103)
703 ₴
- В наличии
- Код: 77-00103
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розподільна коробка для настінного або стельового монтажу відеокамер та розміщення кабелів, є нижній вхід та бічний вхід для кабелю. Водонепроникний корпус з алюмінієвого сплаву. Розміри 117.9 / 46.5 мм, вага 380 г
Розподільна коробка TVT TD-YXH0301 для настінного або стельового монтажу відеокамер та розміщення кабелів, є нижній вхід та бічний вхід для кабелю. Корпус з алюмінієвого сплаву.
Ключові властивості
- Підходить для монтажу купольних та циліндричних відеокамер.
- Нижній вхід і бічний вхід для кабелю. Кабелі камери можна сховати у розподільній коробці, щоб запобігти механічному пошкодженню, та для більш охайного вигляду.
- Можливий настінний або стельовий монтаж.
- Водонепроникна конструкція, коробка придатна для зовнішнього встановлення, робоча температура від -40°C до +60°C.
- Матеріал корпусу – алюмінієвий сплав, розміри 117.9 / 46.5 мм, вага 380 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 380 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Клас захисту IP66; Матеріал корпусу: Алюмінієвий сплав; Робоча температура -40 °C ~ +60 °C; Робоча вологість 10 - 90% |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Особенности | Нижній вхід і бічний вхід для кабелю; Можливість сховати кабелі; Підходить для купольних та циліндричних відеокамер; Настінний та стельовий монтаж; Водонепроникна конструкція; Корпус з алюмінієвого сплаву |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 117.9 / 46.5 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 117.9 × 46.5 мм |
| Розміри, мм | 117.9 / 46.5 |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 703 ₴


