Кронштейн для купольних камер, розміри: 167.5×144.6×74.6 мм Кронштейн для купольних камер, розміри: 167.5×144.6×74.6 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 600 г |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Призначено для купольних камер <br> Клас захисту IP65 <br> Робоча температура від -30°C до +60°C <br> Робоча вологість 10% ~ 90% |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Кронштейн |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Металевий корпус <br> Пилозахищений та водонепроникний корпус |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Розміри | 167.5 / 144.6 / 74.6 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 167.5х144.6х74.6 мм |
| Розміри, мм | 167.5 / 144.6 / 74.6 |
| Тип устройства | Кронштейн |
Информация для заказа
- Цена: 664 ₴




