Кронштейн для кріплення до стелі, можливе використання разом з розподільчою коробкою; матеріал: алюміній; колір: білий; IP65; розміри: 121x191.4 мм; вага 400 г
Кронштейн HD-YZJ0810, матеріал корпусу з алюмінієвого сплаву з обробленою поверхнею. Призначено для настінного монтажу. Може використовуватись з розподільчою коробкою.
Ключові властивості:
- Модель HD-YZJ0810
- Матеріал: Алюмінієвий сплав
- Колір: білий
- Клас захисту IP65
- Кількість в упаковці 10 шт
- Розмір упаковки: 500x335x257 мм
- Розмір виробу 121x191.4 мм
- Несуча спроможність: стіна повинна бути достатньо міцною, щоб витримати щонайменше 3-кратну вагу камери та кронштейна
- Вага нетто 400 г
- Робоча температура -40 ℃ ~ 60 ℃
- Робоча вологість 10% ~ 90%
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 400 г |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Клас захисту: IP65 <br> Матеріал корпусу: Алюмінієвий сплав <br> Робоча температура: -40°C ~ +60°C <br> Робоча вологість: 10% ~ 90% <br> Несуча спроможність: стіна повинна витримувати щонайменше 3-кратну вагу камери та кронштейна |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Кронштейн |
| Материал корпуса | Металл |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 121 / 191.4 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 121х191.4 мм |
| Розміри, мм | 121 / 191.4 |
| Тип устройства | Кронштейн |
Информация для заказа
- Цена: 918 ₴



