Стельовий кронштейн для купольних камер. Розмір 155.3х194.4мм. Вага 475 мм . Його можна використовувати з розподільчою коробкою. Стельовий кронштейн для купольних камер. Розмір 155.3х194.4мм. Вага 475 мм . Його можна використовувати з розподільчою коробкою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Кронштейн |
| Общие | |
| Вес | 475 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Клас захисту: IP65 <br> Матеріал корпусу: Метал <br> Робоча температура: -30°C ~ +60°C <br> Робоча вологість: 10 - 90% |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Кронштейн |
| Материал корпуса | Металл |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Розміри | 155.3 / 194.4 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 155.3x194.4 мм |
| Розміри, мм | 155.3 / 194.4 |
Информация для заказа
- Цена: 918 ₴



