Кронштейн для встановлення на стовп. Розміри: 164.7x54.5x215 мм, Вага 1100 г. Кронштейн для встановлення на стовп. Розміри: 164.7x54.5x215 мм, Вага 1100 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Кронштейни камер |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Клас захисту: IP65 <br> Матеріал корпусу: Метал <br> Робоча температура: -30°C ~ +60°C <br> Робоча вологість: 10 - 90% |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Кронштейн |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Кронштейн для встановлення на стовп <br> Компактні розміри: 164.7×54.5×215 мм <br> Міцна конструкція: вага 1.1 кг <br> Надійний захист від пилу та вологи (IP65) <br> Міцний металевий корпус для довготривалого використання |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Розміри | 164.7 / 54.5 /215 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 164.7х54.5х215 мм |
| Розміри, мм | 164.7 / 54.5 /215 |
| Тип устройства | Кронштейн |
Информация для заказа
- Цена: 1 422 ₴



