
IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9423A3-LR f=7-22mm з розпізнаванням номерів (77-00034)
22 014 ₴
- В наличии
- Код: 77-00034
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Мп IP відеокамера; Матриця: 1/2.8" CMOS; Відеокомпресія: H.265/H.264/MJPEG; Моторизований об'єктив: f= 7-22мм; Чутливість: 0.005 Лк (колір) / 0 Люкс (ІЧ вкл); Запис: 1920 x 1080, 704 х 576 - 25 к/с Функції: WDR 120dB, 3D-DNR, BLC, HLC, ВІДЕО АНАЛІТИКА (Визначення автомобільного номера), Аудіо входи: 1x вхід; Мікро SD до 128Гб, ІЧ підсвічування до 70 метрів, Ступінь захисту: IP67, живлення: DC DC12V/PoE (802.3af) Габаритні розміри: 279.5 / 100.3 / 88.9 мм IP-відеокамера TD-9423A3-LR на 2 Мр від TVT Digital є сучасним технологічним приладом відеоспостереження та відноситься до класу проектних камер, використовується не просто для запису відео, але й для виконання конкретних завдань. Зокрема ця модель заточена під зчитування та розпізнавання номерів та оснащена відповідним набором функцій відеоаналітики. Сценарії використання цього пристрою можуть бути такі: в'їзд/виїзд на закриту територію, дорожнє спостереження, паркування/стоянки, мийки, розслідування дорожньо-транспортних пригод.
Відеокамера виконана у форм-факторі bullet. Міцний металевий корпус робить її антивандальною, а ступінь захисту IP67 дозволяє використання моделі у вуличних умовах. Сучасне потужне ІЧ-підсвічування допомагає зробити зображення чітким у темний час доби на відстані до 70 метрів. Камера оснащена моторизованим об'єктивом f=7-22 мм. Завдяки йому оператор може в режимі віддаленого доступу змінювати кут огляду камери, наближати або віддаляти необхідні об'єкти в кадрі.
З інших переваг слід зазначити наступні: сучасний формат стиснення відео Н.265, один аудіовхід та один аудіовихід, запис на карту пам'яті microSD до 128 Гб, передача даних та живлення за технологією РоЕ, зручний монтаж регулювання по трьох площинах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення фальсифікації відео, Зміна сцени, Розпізнавання автомобільних номерів |
| Интерфейсы | Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 70 |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1 кг |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 70 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120dB, 3D-DNR, BLC, HLC, Відео аналітика (Визначення автомобільного номера) |
| Диапазон рабочих температур | -30° C - +60° C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 128 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Модель корпуса | CR34 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 7-22 мм |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, LAN |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080, 704x576 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 279.5 х 100.3 х 88.9 мм |
| Розміри, мм | 279.5 / 100.3 / 88.9 |
| Світлочутливість | 0.026 Люкс |
| Серия | A3 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | Android 4.4 і вище, iOS 8 і вище |
| Совместимость | DMSS, Hik-Connect |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, ИК камери, камера відеоспостереження з датчиком руху |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 7-22 мм |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 22 014 ₴



